Sipërfaqja: 43m²

1 krevat dopio super i madh + 2 sofa bed

Mundësojmë:

Minibar dhe kasafortë
Telefon dhe ajër i kondicionuar
Orë me alarm dhe thirrje për zgjim
Pamje nga deti dhe qyteti
Wi-Fi falas në çdo dhomë
TV plazma satelitor
Dhoma të izoluara, dysheme druri/parket
Tualet privat me tharëse flokësh, peshqirë, rroba banje dhe artikuj tualeti falas
Garderobë, tavolinë dhe karrige
Xhakuzi