Sipërfaqja: 50m²

1 krevat dopio super i madh + 1 krevat tek

Mundësojmë:

Minibar dhe kasafortë
Telefon dhe ajër i kondicionuar
Orë me alarm dhe thirrje për zgjim
Pamje nga qyteti
TV plazma satelitor dhe Wi-Fi falas
Dhoma të izoluara, dysheme druri/parket
Tualet privat me tharëse flokësh, peshqirë, rroba banje dhe artikuj tualeti falas
Sistem ngrohje, kanale satelitore dhe kabllore
Tavolinë ngrënie, dyer sigurie për fëmijët dhe katet e sipërme të arritshme me ashensor