Shërbim Fantastik

Në hotelin tonë nuk do të gjeni thjesht disa dhoma, por edhe bar & restorant ku mund të shijoni ushqime të shijshme dhe kokteilet tuaja të preferuara.

Staf Profesional

Stafi ynë profesional ju mirëpret dhe ju ndihmon për çdo informacion që mund t’ju nevojitet.

Eksperienca Më e Mirë

Qëllimi ynë kryesor është ta bëjmë konsumatorin të ndjehet rehat dhe të relaksuar.

Zbulo çfarë na bën një hotel me katër yje

Rreth Hotelit

Duke ofruar ambjente të brendshme elegante dhe plot ngjyra, Wi-Fi falas dhe parking privat falas, Hotel Partner ndodhet vetëm 200 m larg nga qendra e qytetit, Xhamise Muradie dhe detit.

Dhomat e Preferuara

Dhomat Tona